Ako se neko zapitao…

Home Forums Free Chat Ako se neko zapitao…

This topic contains 6 replies, has 2 voices, and was last updated by Spring Spring 8 years, 7 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Spring
    Spring
    Keymaster

“Zasto moja pesma jos nije prevedena?!”

Clue no. 1:

max101.gif

Kocha
    Kocha
    Participant

Naravno da jeste 😉

Nisi se valjda i ti prehladila??

Spring
    Spring
    Keymaster

I ti?

Imala sam tu srecu da sam 2 sata sedela u busu sa jednim finim cika kondukterom kojeg na zalost mama nije naucila da stavi ruku na usta kad kaslje, kise… tako da sam jasno videla flubug.gif kako skakucu okolo i evo sad ja vec nedelju dana nisam nizasta a kamoli za skakutanje okolo…

Kocha
    Kocha
    Participant

achoo.gif Ne pitaj,gde sam navukao ne znam achoo.gif tri dana se blago receno raspadam, a danas kao “nesto bolje” achoo.gif posle bezbroj cajeva,limuna,fervexa,kivija i ostalog.. achoo.gif achoo.gif

Spring
    Spring
    Keymaster

Da .. isti recept smo primenjivali (mada sam kasnije cula od jedne vrsne Dr opste prakse, citiram “Fervex nije ni za k….” te je opsti zakljucak da ona i njoj slicni nisu ni za… a da ta gripa svoju trodnevnu politiku vodi lecio se ti ili ne)

Uglavnom, sem ako si poseban slucaj kao ja (sto ne verujem), svi kazu da to traje 3 dana. Dakle – sutra ces biti kao nov! 🙂

PS
    vodi racuna da ne poslusas belgijsku evrovizijsku jer bi moglo da ti se slosi ..

Kocha
    Kocha
    Participant

nemam pojma,ja sam popio onu jednu kutiju od osam kesica i kljukam vitamine pa kako god..jos jednom ..apciha achoo.gif
    Nadam se i tebi zelim isto da sto pre ozdravis..

.. 😆 sad cu morati da nadjem da cujem to, jer nisam uopste u toku s tim,ne znam cak ni ko za nas ucestvuje

Spring
    Spring
    Keymaster

Hvala! 🙂
    Ja nemam ni predstavu koliko sam ih popila od prosle srede… niti da li je to necemu sluzilo ali protiv apciha i problema sa nosem, definitivno – Rinasek (pod pretpostavkom da ti ne smetaju propratni efekti – izaziva pospanost i sedaciju :))

Za nas ce pesmu komponovati Kovaci a ostalo cemo saznati 26.02. klik

U svakom slucaju, sve ce biti ovde na sajtu pa ne moras daleko da trazis 🙂

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.

SpringHome › Forums › Free Chat › Ako se neko zapitao… This topic contains 6 replies, has 2 voices, and was last updated by  Spring 8 years, 7 months ago. Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total) Author Posts February 22, 2011 at 9:00 pm #45193 SpringKeymaster “Zasto moja pesma jos nije prevedena?!” Clue no....Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics