Aventura / Romeo Santos

Home Forums PREVOD PESAMA sa ostalih jezika Aventura / Romeo Santos

This topic contains 5 replies, has 2 voices, and was last updated by Avatar waskoni 6 years, 5 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    waskoni
    Participant

Volio bih ako mozete da prevedete jos neke pjesme od grupe Aventura ..ili sa zadnjeg albuma Romea Santosa….znam da su pjesme na spanskom ali sigurno ima neko ko bi preveo jer za sve te pjesme postoji na netu eng prevod..molim vas …bilo koju pjesmu od te grupe 🙂 Hvala unaprijed…poz

Spring
    Spring
    Keymaster

Najbolje će biti da ipak sam izabereš neku pesmu pa ćemo se potruditi da je prevedemo 🙂

waskoni
    Participant

ok izvinite ali jako bih volio da mi prevedete pjesmu od aventure ,tj Romeo Santos feat Usher koja se yove Promise 🙂 Hvala na odgovoru

waskoni
    Participant

…imam jos ovu pjesmu Romeo Santos Feat. Mario Domm – Rival …pa ako budete imali vremena za ove moje dvije pjesme, kad budete imali odradite prevod:D ja vam se unaprijed mnogo zahvaljujem :)) najbolji sajt i respect za rad..

Spring
    Spring
    Keymaster
    Quote:
    Quote from waskoni on February 15, 2013, 19:03
    ok izvinite ali jako bih volio da mi prevedete pjesmu od aventure ,tj Romeo Santos feat Usher koja se yove Promise 🙂 Hvala na odgovoru

Nema potrebe da se izvinjavaš… 🙂
    Evo prevoda engleske verzije:

♫ Tekst i prevod pesme: Romeo Santos – Promise (Feat. Usher)

waskoni
    Participant

od srca veliko hvala >) najbolji steeee

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

The forum ‘PREVOD PESAMA sa ostalih jezika’ is closed to new topics and replies.

waskoniHome › Forums › PREVOD PESAMA sa ostalih jezika › Aventura / Romeo Santos This topic contains 5 replies, has 2 voices, and was last updated by  waskoni 6 years, 5 months ago. Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total) Author Posts February 7, 2013 at 6:53 pm #45477 waskoniParticipant Volio bih ako mozete...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics