Black Sabbath

Home Forums PREVOD PESAMA sa engleskog Black Sabbath

This topic contains 26 replies, has 6 voices, and was last updated by Spring Spring 3 years, 11 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • Author
    RockKnopfler
    Participant

Hvala i za ovo.Ima još mnogo njihovih pesama koje su fantastične i koje vrede prevoda.Ali dobro,uzevši u obzir da nije bila ni jedna,dosta su i ove dve.Da ne budem i ja preterano zahtevan za ovu grupu,vaša naklonost u ispunjavanju malih željica me iz prevoda u prevod sve više oduševljava.Jeste malo glupo da to svaki put pomenem ali zaista da nije vas,veooma mnogo ljubitelja(počevši od koche pa na dalje 😀 ) stranih numera bi bilo uskraćeno ovako lepih tekstova(možda svuči malo ušlihtavajuće,ja to ne govorim zbog toga(nemam ni potrebu za tim)već zato što je zaista tako 😉 )

Spring
    Spring
    Keymaster
    sakali
    Participant

Ooo čoveče,ako neko ispunjava simpolične želje onda ste to vi ➡ Nekome zabava a nekome dozvola da konačno razume 100% ono što sluša… 😉

sakali
    Participant

hahahaha,izvinite jel ovaj forum hakovan.NIŠTA NISAM PISAO?

RockKnopfler
    Participant

Ja sam brate,ne kapiram kako izlazi tebi????

Spring
    Spring
    Keymaster

Misterija 😀

RockKnopfler
    Participant

Hahahaha,pretpostavio sam da se admin malo pošalio sa nama.Pa jest’ vala,ako mi vas zezamo sa prevodima,ko vama zabranjuje da se vi sa nama poigrate malo 😀

Spring
    Spring
    Keymaster

Nisam nista radila ozbiljno. Ako nije jedan od vas dvojice ostao ulogovan u npr nekom internet kafeu ili nesto tome slicno, jedino objasnjenje koje imam je ono sto inace vazi – ovaj forum je blagi uzas i vec godinama planiram da ga menjam ali bi u tom slucaju ostali bez starih postova a to nije scenario koji bi mi se dopao 🙂

RockKnopfler
    Participant

Što se mene tiče,ja sam sedeo kući,pio kapućino,surfovao po netu i pogledao da li je stigao prevod za jednu od one dve numere za koje sam zatražio.Tako da ta priča izlazi iz opcije,no dobro.Dešavaju se greške vrlo često i na drugim forumima, tako da što se tiče mene nema frke 🙂

sakali
    Participant

Složio bih se sa RockKnopfler-om,vrlo često se dešavaju greške i na drugim forumima,samo sam u trenutku bio totalno sluđen da se zahvaljujem nekome za prevod za pesmu koju nisam tražio 😆 Vidim izlazi moja zahvalnica za pesmu Iron Man,gledam šta je ovo jbt. verovatno sam napravio ovakvu facu 😯 xDDD

Spring
    Spring
    Keymaster
    RockKnopfler
    Participant

Hvala i za ovo.Ima još mnogo njihovih pesama koje su fantastične i koje vrede prevoda.Ali dobro,uzevši u obzir da nije bila ni jedna,dosta su i ove dve.Da ne budem i ja preterano zahtevan za ovu grupu,vaša naklonost u ispunjavanju malih željica me iz prevoda u prevod sve više oduševljava.Jeste malo glupo da to svaki put pomenem ali zaista da nije vas,veooma mnogo ljubitelja(počevši od koche pa na dalje 😀 ) stranih numera bi bilo uskraćeno ovako lepih tekstova(možda svuči malo ušlihtavajuće,ja to ne govorim zbog toga(nemam ni potrebu za tim)već zato što je zaista tako 😉 )

Spring
    Spring
    Keymaster

Zaista nemaš potrebu za tim 😀 a i ne zvuči tako.. zvuči kao da nam se posrećilo da dobijemo još jednog člana koji kapira da ovo nije Google translate te nam se normalno obraća umesto da samo utipka naziv pesme, bez zdravo i/ili doviđenja … 🙂

RockKnopfler
    Participant

Upravo to,google translate je program sa mnogo ubačenih reči i pri dužim rečenicama pravi mnogo grešaka.Ovo je ipak sajt na kom prevode pesme živi ljudi,ne automatski podešena mašina i ipak treba pokazati zahvalnost JER niko od vas nije dužan da radi to što radi a plus vi i svi vaši prevodioci imate VELIKU vrlinu jer za uzvrat ne tražite ama baš ništa osim barem iole zahvalosti.Stvarno treba biti pravi som, pa samo ukucati pesmu i posle ko vas j.

Samurban
    Participant

Može War Pigs molim vas? 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)

You must be logged in to reply to this topic.

RockKnopflerHome › Forums › PREVOD PESAMA sa engleskog › Black Sabbath This topic contains 26 replies, has 6 voices, and was last updated by  Spring 3 years, 11 months ago. Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total) 1 2 → Author Posts July 22, 2012 at 1:54 pm #45408 RockKnopflerParticipant Hvala i za ovo.Ima još mnogo njihovih...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics