Home Forums About LT L&T Translators CHECK IN

This topic contains 23 replies, has 5 voices, and was last updated by  Denga 2 years, 2 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • Author
    Spring
    Spring
    Keymaster

Dragi LT prevodioci, ovim putem vam se zahvaljujem na vasem doprinosu sajtu!
    A molim vas da se javite u ovoj temi, kako ne bih morala da izdajem poternice… 😛

mor.
    mor.
    Moderator

Pozdrav! 😀

Spring
    Spring
    Keymaster

hm… poternica je vec odstampana … confused!

Top 10 Translators - LT Most Wanted

Saro
    Saro
    Moderator

haha hey 😀 tu sam xD

mor.
    mor.
    Moderator

Stvarno, šta se dešava sa Stefanom i Bagzijem?

Stephaan
    Stephaan
    Moderator

Pozdrav ljudi! Stefanu i Bagziju život isisava Filološko-umetnički fakultet u Kragujevcu. 🙂 Stalno se setim da svratim na sajt, ali nikako da odvojim vremena za to. :/ Inače, stvarno planiram nakon neke predstave koju spremamo da malo češće svratim, bar da čitkam prevode. Šta vi ljudi radite?

mor.
    mor.
    Moderator

Nije ni meni mnogo lakše na Filološkom u Beogradu, da se razumemo… 😛 Zato me i nema, uglavnom. Između ostalog, bila sam napravila i nov fejs, pa sam skroz van toka, ali trudim se da bar ponekad svratim…

Spring
    Spring
    Keymaster

3 butterflies

3 nađena! Not so bad! Happy Spring!

Potpuno razumem da nemate vremena za prevođenje.. samo sam morala malo da vas dozovem… da oživimo LT povodom pristiglog proleća i da vidim kako ste… 🙂

Spring
    Spring
    Keymaster

PS
    Hun… Mudro si promenila fejs.. kragujevački tim redovno sluša moje kuknjave za vama 😆

mor.
    mor.
    Moderator

Haha, nisam ja uopšte o tome razmišljala nego me mrzelo da briskam sve nebitne ljude, a opet zaboravih da dodam sve… xD Tek skoro sam lajkovala LT stranicu koliko sam se bila isključila. 😛

Ali dobro ti je ovo sa e-mailom, odmah svi tu. 😀

Spring
    Spring
    Keymaster

E vidiš, dobro si me podsetila… Verovatno je i bagzi tu negde ali se duri što nema obećanih kolačića!

kolacici za prevodioce

mor.
    mor.
    Moderator

Evo možete i kod mene na čiz kejk da svratite 😀

Stephaan
    Stephaan
    Moderator

Ubiše nas čkole. :/ Evo, sad se setih da mogu i preko telefona da uđem,pa bar malo da forum da oživimo.

Stephaan
    Stephaan
    Moderator

Inače Bagzija nema ni na fejsu nešto. Valjalo bi da ga zovnem ovih dana na piće, ali ništa ako se ne javi ovde. 😛

mor.
    mor.
    Moderator

Mora da već uči za junski rok (ili možda vi imate aprilski? ). XD ja se s njim nisam čula sto godina, ali bukvalno!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)

You must be logged in to reply to this topic.

SpringHome › Forums › About LT › L&T Translators CHECK IN This topic contains 23 replies, has 5 voices, and was last updated by  Denga 2 years, 2 months ago. Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total) 1 2 → Author Posts March 25, 2015 at 10:07 am #55288 SpringKeymaster Dragi LT prevodioci, ovim putem vam se...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics