Home Forums About LT L&T Translators CHECK IN

This topic contains 23 replies, has 5 voices, and was last updated by  Denga 2 years, 2 months ago.

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
  • Author
    Stephaan
    Stephaan
    Moderator

Ima aprilski, mada ja pišem master rad, nemam više ispite. A Bagzi znam da muku muči sa jednim ispitom, ostalo kida. 🙂

mor.
    mor.
    Moderator

Ooo, svaka čast!
    Sigurna sam da razbija, rekla sam mu još davno da će uspeti na tom polju, nije mi verovao.

Ja sam tek prva godina, ali za sad ide odlično. Prvi semestar očišćen sa visokim ocenama tako da sam poprilično zadovoljna. 😛

Spring
    Spring
    Keymaster

Ja sam još zadovoljnija i ni najmanje ne sumnjam ni u jedno od vas! Proud and pleased

Stephaan
    Stephaan
    Moderator

Bravo! Tako je to kad neko voli ono što studir. A u Bagzija veruju svi, sem njega samo. 🙂

mor.
    mor.
    Moderator

Znači, ništa se nije promenilo, koliko ja vidim…

Denga
    Moderator

Wow koliko se ovde stvari promenile od zadnjeg puta kad sam bio. Nikako da ugrabim priliku da se ulogujem, fakultet ubi. Poz Svima

Denga
    Moderator

Postovana Spring, da li bi ste mogli da mi posaljete na e-mail lozinku za deo foruma “uputstva za prevodioce”, ne znam da li mi je dozvoljeno da pristupam u taj deo uopste. Nisam odavno ulazio u Dashboard tako da sam pozaboravljao neke stvari. Poz

Spring
    Spring
    Keymaster

Postovani Denga, dobro dosao nazad i molim vas, nemojte mi persirati! 🙂
    Proveri mail… 🙂

Denga
    Moderator

Hvala 🙂

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)

You must be logged in to reply to this topic.

SpringHome › Forums › About LT › L&T Translators CHECK IN This topic contains 23 replies, has 5 voices, and was last updated by  Denga 2 years, 2 months ago. Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total) ← 1 2 Author Posts March 26, 2015 at 7:53 pm #55399 StephaanModerator Ima aprilski, mada ja pišem master rad,...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics