Michael Jackson

Home Forums Music Michael Jackson

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    mor.mor.
    Moderator

MICHAEL JACKSON

michaelj1.jpg

mor.mor.
    Moderator

Мајкл Џозеф Џексон , познат и као Краљ попа, био je амерички музичар и један од комерцијално најуспешнијих и најутицајнијих забављача свих времена. Његови доприноси музици, плесу и моди, заједно са приватним животом праћеним јаким публицитетом, чинили су га значајном фигуром у популарној култури четири деценије.

mor.mor.
    Moderator

[embed]http://www.youtube.com/watch?v=zwvix7uEQg0[/embed]

SpringSpring
    Keymaster

Znas.. stvarno me zanima sta ti je tako fascinantno u vezi njega?
    Meni je on u najmanju ruku ‘freaky’ ❓

bagzi94bagzi94
    Moderator

Pa znaš šta, ni meni se nije sviđao njegov izgled, ali moram
    da priznam da je imao odličan glas i par dobrih pesama.

mor.mor.
    Moderator

Nije li dovoljno što obožavam njegovu muziku, ples, nastupe i sl; a on je još i pored toga bio najhumanije biće za koje si mogao da čuješ. Što se izgleda tiče, bio je lep u određenim periodima, posebno dok je bio crn, ali bolest vitiligo je doprinela tome da se on odluči na izbeljivanje kože jer drugačijeg rešenja nije bilo.
    michael-jackson-vitiligo.jpg
    michael_vitiligo_11.jpg

Mislim da je upravo to i prourokovalo njegove komplekse i želje da operiše nos i bradu. Zapravo, ja sam čula da je on bradu operisao zato što je mnogo voleo svoju majku i želeo je da još više liči na nju. Smatram da je to i tačno, meni takođe čudno, ali ga ne osuđujem.

On je iz siromašnog crnog dečaka izrastao u prebogatog belca. I dok su drugi ljudi svoj novac ulagali u ratove, on ga je delio sa siromašnom decom. Jedino je on umeo hodati u nazad i u isto vreme grabiti napred. Njegovi spotovi liče na filmove. Bio je jedini pevač koji je umeo da peva i kad štuca. Dok su ga neki ljudi pljuvali, pričali sve najgore o njemu, on im je samo… oprostio.

I na kraju svega, mislim da je “freaky” pogrešna reč. Prava reč koja se treba koristiti za opis kralja popa je “special”.

mor.mor.
    Moderator
    Quote:
    Deset prethodno neobjavljenih pesama ‘Kralja popa’ najavljeno kao novi album za novembar, a planiraju se i mnoga druga izdanja u narednom periodu…
    Novi, i prvi u seriji posthumnih albuma koje će potpisati Michael Jackson najavljen je za sledeći novembar. Na ovom izdanju će se naći pesme koje su snimane u širokom vremenskom periodu, od osamdesetih kada je preminuli “Kralj popa” bio na vrhuncu, sve do snimaka iz 2006. koje je Jackson radio sa frontmenom Black Eyed Peas, Will.I.Am-om.
    Kako prenosi magazin Rolling Stone, iza legendarnog pevača su ostali hard diskovi prepuni do sada neobjavljenog muzičkog materijala, a njegov menadžer Frank DiLeo tvrdi da se među tim snimcima nalazi i više od 100 završenih pesama, uključujući i razne saradnje, od kojih se pominju one u kojima su učestvovali Akon i Ne-Yo. DiLeo o ovom, prvom iz serije od 10 najavljenih posthumnih izdanja za Michael Jacksona koje će se pojaviti u narednih sedam godina, kao deo paketa “najskupljeg izdavačkog ugovora” u istoriji muzike, dodaje:
    “Postoji par pesama koje su rađene za album ‘Bad’ i koje smo tada morali da izostavimo sa izdanja, a koje su jednostavno senzacionalne.”

Do tad… uživajmo u njegovim dosadašnjim pesmama!
    [embed]http://www.youtube.com/watch?v=PebMKukdyqo[/embed]

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
mor.Home › Forums › Music › Michael Jackson This topic has 6 replies, 3 voices, and was last updated 9 years, 8 months ago by mor.. Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total) Author Posts September 12, 2010 at 3:52 pm #44941 mor.Moderator MICHAEL JACKSON September 12, 2010 at 3:56 pm #45655 mor.Moderator Мајкл Џозеф Џексон , познат...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics