Nas novi dizajn

Home Forums About LT Nas novi dizajn

This topic contains 2 replies, has 2 voices, and was last updated by Spring Spring 6 years, 7 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Spring
    Spring
    Keymaster

Kako vam se dopada naš novi dizajn?

Zasad ima i nekih negativnih glasova u polu pa me zanima, šta mislite da bi moglo bolje i da li ima onih kojima se stari dizajn možda više dopadao?

Unapred hvala na svim komentarima 😛

Kocha
    Kocha
    Participant
    Quote:
    Quote from Kocha on March 8, 2013, 23:34
    Zanimljiv,sjajan i osvezavajuci novi izgled 🙂 Prvo sam mislio da ova okolo pozadina bude za nijansu tamnija ali dobro je i ovako 🙂
    Quote:
    Quote from Spring on March 9, 2013, 17:18
    A sta kazes za logo? Jel prevelik ili jako saren?

prevelik nije. mozda je maalo sarenije, ali nek ostane neko vreme tako,dobar je. 🙂 a slova S u (Translations) su mi odlicna 🙂

Spring
    Spring
    Keymaster

Sad mi je mnogo lakse! 🙂
    Verovatno cu ga svakako promeniti ali zasad ima jos dosta posla oko drugih detalja.. izmedju ostalog, mislim da se ni dugmad foruma on.png off.png bas ne uklapaju u novu pricu…

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

SpringHome › Forums › About LT › Nas novi dizajn This topic contains 2 replies, has 2 voices, and was last updated by  Spring 6 years, 7 months ago. Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total) Author Posts March 9, 2013 at 9:20 am #45487 SpringKeymaster Kako vam se dopada naš novi dizajn? Zasad ima...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics