O L&T prevodiocima… :)

Home Forums About LT O L&T prevodiocima… :)

This topic contains 22 replies, has 6 voices, and was last updated by Spring Spring 6 years, 3 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • Author
    Spring
    Spring
    Keymaster

Kako je sve pocelo… click

Nekoliko posetilaca je još davno tražilo da prevodi ali tek kad se pojavio bagzi odlucila sam da L&T treba da se proširi.. 🙂
    S vremenom je nastala gužva u zahtevima pa je sajt dobio i ovaj forum radi jednostavnije komunikacije 😀

Ovom prilikom želim da se zahvalim bagziju i huntress na velikom doprinosu sajtu! smiley-bow.gif
    To važi i za Wolf za kojom ćemo uskoro izdati poternicu! 😀

I, naravno, da poželimo dobrodošlicu novoj ‘prevodilici’ smokwici! welcome-1.gif

bagzi94
    bagzi94
    Moderator

Prevodilici? 😀
    Prvi put čujem za ovu reč. 😆

smokwica
    smokwica
    Participant

hahahapa dobro bagzi nisi jedini ali mi se svidja 😛 i hvala na ovako lijepoj dobrodoslici 😀

Spring
    Spring
    Keymaster

Mene su tako prozvali pre neki dan pa mi se dopalo (naročito zbog rime) 😆

bagzi94
    bagzi94
    Moderator

Da nisu te osobe Hrvati? 😆

noyes
    Participant

ljudi jel moze neko da mi izbaci prevod pesme od david vendetta break for love ? hvala unapred

Spring
    Spring
    Keymaster

noyes, molim te procitaj Pravila

Konkretno, potrebno je da OVDE kliknes na New Topic i otvoris temu pod nazivom David Vendetta

Ziggy Stardust
    Ziggy Stardust
    Participant

Sviđa mi se to što radite! Samo tako nastavite,s večim brojem prevedenih pesama popularnost na internetu će vam još više da poraste!

Spring
    Spring
    Keymaster

Hvala Ziggy! Zasad imamo par hiljada prevoda i.. napredujemo! 🙂

Ziggy Stardust
    Ziggy Stardust
    Participant

Mogu vam i ja pomoći! Imam nekoliko prevoda,pa vam mogu da pošaljem ako želite.

Spring
    Spring
    Keymaster

Tvojih?
    U tom slucaju svrati ovde
    ili.. mozes i ovde otvoriti temu pa cu ja posle prebaciti prevode na sajt

Ziggy Stardust
    Ziggy Stardust
    Participant
    Quote:
    Quote from Spring on May 5, 2012, 19:34
    Tvojih?
    U tom slucaju svrati ovde
    ili.. mozes i ovde otvoriti temu pa cu ja posle prebaciti prevode na sajt

Ja ću otvoriti temu u kojoj ću stavljati prevode koje imam,pa ih vi onda objavite. Moj jedan rođak iz Hrvatske mi je preveo neke pesme pa ih vam želim pokloniti kao znak zahvalnosti što vi meni prevodite pesme. 😉

Spring
    Spring
    Keymaster

Hm… Hvala ti ali mi ne postavljamo tudje prevode.. samo nase.. Ako rodjak zeli da se registruje, to bi vec bila druga prica 🙂

Ziggy Stardust
    Ziggy Stardust
    Participant

Već mesec dana čekam prevod pesme! To je mnogo vremena! Muzika i pesme mi mnogo znači,a mnogo pesme svojih omiljenih muzičara ne razum!

bagzi94
    bagzi94
    Moderator

Па шта? Има особа који су чекали дуже, а нису рекли ни реч. Схваташ ли да после таквих порука умањујеш шансу да ти преведемо шта желиш?
    Можеш да се буниш када будеш плаћао за превод. Поздрав.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)

You must be logged in to reply to this topic.

SpringHome › Forums › About LT › O L&T prevodiocima… :) This topic contains 22 replies, has 6 voices, and was last updated by  Spring 6 years, 3 months ago. Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total) 1 2 → Author Posts September 18, 2010 at 8:12 pm #44955 SpringKeymaster Kako je sve pocelo… ...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics