Prvi glas Srbije

Home Forums Music Prvi glas Srbije

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 64 total)
  • Author
    SpringSpring
    Keymaster

Pratite li Prvi glas Srbije?
    Ko vam je favorit?
    Glasajte i u anketi na našoj FB stranici i saznajte šta misle ostali…

StephaanStephaan
    Moderator

Sara all the way! 🙂
    Sara Jo – Zauvek
    [embed]http://www.youtube.com/watch?v=Bjh9GaZhyWw[/embed]

SpringSpring
    Keymaster

Ako je to Prvi GLAS, onda glasam za Mirnu ali Sara je zaista neprevaziđena. Samo se nadam da neće potpuno odlepiti pre vremena 😆

Jedino što bih volela da mi neko objasni je kako imaju srca da i dalje glasaju za Borisa.. Mislim da to nije dobro ni za njegov ni za naš duhovni mir…

StephaanStephaan
    Moderator

U potpunosti se slažem za Borisa. 🙂

bagzi94bagzi94
    Moderator

Мени је Иван био фаворит, а сад је… Написаћу о сваком посебно.
    Борис – солидно пева, али има много бољих од њега. Било је много бољих од њега, тј. он је одавно требао да испадне. Стварно не знам ко толико гласа за њега.
    Мирна – она је константно одлична, има веома чист глас и на Фејсбуку сам гласао за њу. Дакле, фаворит је.
    Невена – и она одлично пева, али ми некако њен глас не прија. Звучи ми превисоко.
    Сара – у њу сам заљубљен, као и сви. Она ме понекад разочара, као када је изабрала Ријанину песму S&M. Страшно! Има нападан глас, па ме некад нервира, али кад би певала песме по мом укусу, вероватно би била мој фаворит.
    Зоран – он има одличан глас, али ми не прија као личност и нисам луд ра роком.
    Сања – кад сам је видео на аудицији, одушевио сам се. Не знам шта јој се од тада догађало.

mor.mor.
    Moderator

Od onih koji su ostali, najbolje peva Mirna, definitivno.
    Nevena je imala padove poput onog u prošloj emisiji, ali joj ne zameram mnogo s obzirom na to da je pevala “I will always love you”. Pesma je, jedonstavno, prezahtevna i i dalje stojim iza toga da treba da se zabrani da bilo ko izvodi tu pesmu javno. 😀
    Sara mi je favorit iako ima mnogo da radi kad su pevačke sposobnosti u pitanju. Ipak su joj nastupi fenomenalni, a njen glas mi se mnogo sviđa.

@bagzi
    Ja bih rekla da ne biraju oni sami pesme.

bagzi94bagzi94
    Moderator

Мене занима шта мислиш о Сањином наступу синоћ. Извела је песму Витни Хјустон.

mor.mor.
    Moderator

Ah, znam. S obzirom da vrlo dobro znam kako ta pesma zvuči u originalu, nisam oduševljena, ali uopšte nije bilo loše. Moje mišljenje.

StephaanStephaan
    Moderator

Bagzi, teško da ko manje od mene voli Rijanu, ali Sari to nisam zamerio. 😀
    A moram priznati da su svi dobri na svoj način (sem Borisa, koga ne razumem, niti želim da razumem), i da sad biramo kome ko najviše prija.

bagzi94bagzi94
    Moderator

Стефане, мислим да се Весна не би сложила с тобом, с обзиром на то да је преводила оне њене будалаштине.
    http://www.youtube.com/watch?v=VVvSapPefsc
    http://www.youtube.com/watch?v=P1wLm3g6UWg
    Мислим да ове две девојке певају боље од многих такмичара који су прошли. У ствари, једна је прошла, али не знам где се изгубила. Не верујем ја у то гласање. Сигурно је намештено. Кад би мој сестрић певао солидно, а неко други мало боље, наравно да бих га као члан жирија прогурао. Већина би то урадила и ради. А за Икс фактор немам речи. Педер који нема везе с певањем је стигао до самог врла, док су праве певаче послали кући.

SpringSpring
    Keymaster
    Quote:
    Quote from AlisaM. on January 6, 2013, 23:37

@bagzi
    Ja bih rekla da ne biraju oni sami pesme.

Skoro sam sigurna da ne biraju sami pesme i zato me izluđuje što ih žiri kritikuje ili hvali zbog pesama koje su “izabrali”

Quote:
    Quote from bagzi94 on January 7, 2013, 08:47
    Стефане, мислим да се Весна не би сложила с тобом, с обзиром на то да је преводила оне њене будалаштине.

Huh? 😕

bagzi94bagzi94
    Moderator

Другим речима, мислим да Стефан не може да мрзи Ријану више од тебе. 😀

SpringSpring
    Keymaster

Ja reko da si mislio da je meni omiljena.. . Ali izgleda si otkrio zasto je ustvari ne podnosim ❗

StephaanStephaan
    Moderator

Nisam siguran da neko nju više ne voli od mene. 😀

SpringSpring
    Keymaster

Upravo sam se setila nečeg… Onog čuda u koje su obukli Mirnu za poslednji nastup. .Mislim… stvarno!!! ❗

[embed]http://www.youtube.com/watch?v=3XPpLWcsiHc[/embed]

Na stranu što mi nije jasno zašto su dođavola glasali za tu pesmu (32,6% !)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 64 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
SpringHome › Forums › Music › Prvi glas Srbije This topic has 63 replies, 4 voices, and was last updated 7 years, 4 months ago by bagzi94. Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 64 total) 1 2 3 4 5 → Author Posts January 6, 2013 at 8:45 pm #45467 SpringKeymaster Pratite li Prvi glas Srbije? Ko vam je favorit? Glasajte i u...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics