Prvi glas Srbije

Home Forums Music Prvi glas Srbije

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 64 total)
  • Author
    mor.mor.
    Moderator

Ja tu glasala za “Unbreak my heart” <3. Šteta velika što je nije otpevala.

StephaanStephaan
    Moderator

Takođe Alisa. Ali ovo je Srbija – zna se za Rijanu. -_-
    I Britni Spirs u slučaju Sare. 🙂

bagzi94bagzi94
    Moderator

Откад Бритни пева ту песму у оригиналу?

mor.mor.
    Moderator

Jao, e, još uvek mi je muka što su tamo napisali i puštali verziju Britni Spirs.
    Da se razumemo, ja “I love rock&roll” obožavam, ali samo u originalu, tj. kad peva Joan Jett. 😀

StephaanStephaan
    Moderator

Pa pevala je na njenu matricu, u tome je fora. Zato i piše tako. A matrica!? SHOOT ME! Kao da su na youtube-u pustili karaoke. Bolje da je bio original.

mor.mor.
    Moderator

Pa znam da zato piše tako, ali valjda je trebalo da peva na Joaninu matricu. Mada, nisam sigurna da li bi Sara to dobro izvukla jer im se glasovi mnogo razlikuju.

bagzi94bagzi94
    Moderator

Шта мислите о вечерашњим наступима?

mor.mor.
    Moderator

Mirna – “Your body” super iako sam prvi put čula pesmu i nije me nešto oduševila, ali ona ju je odlično otpevala, kao i uvek. U svakom, slučaju, standard bez greške. Od Silvane… hm, nije ona za narodnjake, ali opet je sve otpevala bez greške. xD
    Boris – Nije loše pevao, ali u odnosu na sve ostale, pa i neke koji su ispali već… trebalo je davno da ispadne.
    Nevena – “Without you” divno, divno, divno! Svaka čast! Ono od Emine, takođe super, ali pesma mi nije nešto. Bar kad treba da se dokažu pevačke sposobnosti.
    Zoran – Bajagu je odlično otpevao, a ovu od Bruno Marsa.. nije mi se svidelo, iskreno. Mada, i Mars me mnogo, ali mnogo smara. Trebalo je drugu pesmu da dobije.
    Sara – “Like a prayer” iskreno, bila sam mnogo srećna kad sam čula početak pesme jer mi je to omiljena Madonina. Ono, fino ju je otpevala, ali mislim da Sara još treba da poradi na pevanju. Pored Nevene i Mirne, teško da će pobediti, ali i dalje navijam za nju. Što se tiče Aleksandrine pesme – bila mi je nešto tiha dok ju je pevala.

Očekivala sam da će Nevena i Mirna direktno u finale, a znala sam i to da će Sara proći u odnosu na ovu dvojicu. Svi su falširali u onoj borbi za finale, ali opet mislim da Zoran tu bolje pevao od Sare. Boris se podrazumeva kao prvi koji ispada. xD

bagzi94bagzi94
    Moderator

Мирна увек одлично отпева песму и зато навијам да она победи. Поправила је и сценски наступ. Силванину песму је отпевала на свој начин и то је одлично звучало.
    Борис ме је синоћ пријатно изненадио. Мало је фалширао, али било је врло добро. Није певао најгоре, али добро је што је испао.
    Невена одлично пева. Не прија ми увек њен глас, зато што некад пева превисоко. Синоћ је прву песму сјајно отпевала, у другој је кореографија била важна, а она је била одлична. Изненадио сам се. Заслужила је да уђе у финале.
    Зоран је Бајагину песму фантастично извео, за другу се слажем са Алисом. Уопште ми се није свидело како је отпевао трећу песму. Он иначе уме чаробно да звучи. Ја бих њега провукао даље, а не Сару.
    Сара ме нимало није одушевила. Била је лоша. Избор прве две песме је био лош и прехлада је докрајчила. Слажем се с Алисом да је била тиха док је певала Александрину песму. Мени то уопште није било фе-но-ме-нал-но. У неким деловима у трећој песми је одлично звучала, али оно фалширање је неопростиво. Мада, свака јој част што је наставила да пева. Ја бих бацио микрофон и отишао да се обесим. Нервира ме што је почела да се понаша као дроља. Баш јој је паметно што је допичњак носила онако прехлађена.

SpringSpring
    Keymaster

Haha bagziiii!
    Koliko sam ja shvatila, u studiju je vruce 😀
    U nacelu se slazem s vasim komentarima.
    Ono sto me je sinoc iznerviralo je sto su rekli da je tema veciti hitovi (ili se meni ucinilo) a desile su nam se pesme koje su svasta samo ne ono sto ja smatram vecitim hitom. Ili je to trebalo biti “veliki hitovi”? Kad je pesma iz septembra 2012. stigla da postane veliki hit? Doduse, mislila sam da sam jedina koja je nikad nije cula

mor.mor.
    Moderator

Isto važi i za pesmu iz oktobra 2012. Mada, razlika je u tome što sam od Marsa čula dok ovu od Agilere nisam.

bagzi94bagzi94
    Moderator

Шта је смешно? 🙂 Иначе, ово је крајње безобразно:

Marija Šerifović o “Prvom glasu”: Ovde ili neko nekom nešto dođe ili je neko gluv!

Šta je bitnije, stas ili glas: Da li je Sara zasluženo ostala u “Prvom glasu”?

Описали су Сару као најгорег певача на свету.

mor.mor.
    Moderator

Svašta! Pa da je toliko loša, ne bi ona ni u duelima onim prošla.
    Drugo je to što joj juče nastupi nisu bili nešto posebno. Ako pričamo o pevanju.
    Samo se setimo kakav je Zoran bio ranije. Ja sam mislila da će on ispasti odmah posle onog Planke, ali se popravio. Ona je ranije bila super, sinoć me nije mnogo oduševila i činjenica je da još uvek nije dostigla vrhunac u pevanju, ali na sceni je kao da je na njoj rođena i to joj je ogromna prednost.
    S obzirom na to da ima osnovu za usavršavanje, može ona mnogo toga na sebi da doradi. Videćemo kako će zvučati za koji mesec.

bagzi94bagzi94
    Moderator

Док си писала, сметнула си с ума да кажу да има везу или да даје паре да би пролазила.
    Плус, Марија Шерифовић: Vi ne mozete ni da zamislite sta bi ja sada svima vama rekla?! Nisam verovala u tu pricu ali je nazalost istinita! Bolje da cutim!

mor.mor.
    Moderator

Nisam čitala sve. Mrzi me. Pa ne znam… Neću da sudim o tome, ali mislim da i ona ima svoju publiku i da ta publika uopšte nije malobrojna.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 64 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
SpringHome › Forums › Music › Prvi glas Srbije This topic has 63 replies, 4 voices, and was last updated 7 years, 4 months ago by bagzi94. Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 64 total) ← 1 2 3 4 5 → Author Posts January 7, 2013 at 8:39 pm #49613 mor.Moderator Ja tu glasala za “Unbreak my heart” <3. Šteta velika...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics