Prvi glas Srbije

Home Forums Music Prvi glas Srbije

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 64 total)
  • Author
    SpringSpring
    Keymaster

Ne znam samo koja slepa veza tu osobu i dalje trpa pred moje oči koje još nisu prebolele ni predstavljanje Srbije na Evroviziji sa jednim takvim nereprezentativnim primerkom.
    U svakom slučaju, očigledno je da pokušava samu sebe da promoviše pokušajima da daje zanimljive komentare na trenutno popularni PGS

E da.. nije da ne znam… klik

PS
    marija-toma.1796.jpg

bagzi94bagzi94
    Moderator

Нимало не разумем то што си написала.
    Заборавио сам да напишем да Борис лоше говори енглески.

bagzi94bagzi94
    Moderator

Ја навијам за Мирну!

bagzi94bagzi94
    Moderator

Мислио сам да ће се Сара вечерас оскудно обући, а вечерас је то урадила Мирна. Њен деколтет је буљио у мене. Што се певања тиче, мислим да Сара и Невена не могу да се упоређују с Мирном.

bagzi94bagzi94
    Moderator

Сара је мало фалширала и губила дах, али иначе солидно.
    Невена је солидно отпевала, али мене њена појава смара.
    Кад је Мирна почела да пева, кад сам чуо која је то песма, почео сам да се тресем. Без грешке!
    Сви знамо да ће Мирна победити.

mor.mor.
    Moderator

Još od proglašenja finalista sam znala da Mirna pobeđuje, a večeras je to i dokazala. Posebno me oduševilo to što je pevala “Girl on fire” i “The best”. 😀
    Sara je danas dobra. Da se mučila da nešto otpeva, jeste, ali je ipak izvukla. Nekako, jedva. xD
    Nevena i mene smara nešto. Doduše, od samog početka pgs me smara, ali sam nekako “suzbijala” to i pravdala je dobrim pevanjem što nije isključeno, uopšte.

bagzi94bagzi94
    Moderator

Заборавио сам да кажем да су Сари дали одвратну жуту ‘аљину у другом кругу.
    Трећи круг:
    Сара није лоше певала, одличан избор, врло забавно.
    Невена је лоше певала ниске лаге :D, али је растурила кад је пустила глас. Не свиђа ми се што јој лице показује страх. Као да ће да се сручи.
    Мирна опет одлична. Иако у овој песми није толико важан глас, чуло се да зна да пева.

bagzi94bagzi94
    Moderator

А, да! Какву су оно сукњу Невени дали?!

mor.mor.
    Moderator

Ha! Ja se mučim da se setim šta je Sara pevala u trećem krugu. Ah, da, “Sweet dreams”. Sviđa mi se kako je otpevala, zajedno sa svim improvizacijama, mada mislim da je na jednom mestu malo zeznula, ali nema veze.
    Nevena je rasturila, ali me i dalje smara. Mnogo je statična.
    Mirna pobednik, bez greške!
    Opet, najviše od svega bi me obradovalo kad bi se makar petoro njih probilo posle PGS.

bagzi94bagzi94
    Moderator

Слажем се са свиме што си сад написала. Надам се да ће следеће сезоне вратити Лену, а избацити Марета, који смара. Мада, Невена сад смара више и од њега.

mor.mor.
    Moderator

Jao, nemoj Lenu, molim te. Nije ni ona ništa bolja od Mareta. Jedino što je lepša. 😀

bagzi94bagzi94
    Moderator

Па, то! И овог Андрију да проћерају у Црну Гору.

StephaanStephaan
    Moderator

Evo i ja da se javim.
    Prvo za Mariju Šerifović. Obožavam njenu muziku, ali ona kao ličnost je 0. Ili pre -30403092. Izjavama je pokopala samu sebe, jer ko zna šta bi ona postigla da joj majka nije Verica Šerifović, i pored dobrog glasa.
    Sara – Otvorila veče savršeno, iako nije bilo vokalno perfektno. Bila je zabavna, sloidno je pevala, njen FALSETO obožavam, to je jedina pokazala od svih. Mislim da ćemo nju viđati dosta u buduće.
    Nevena Blagom rečju KATASTROFA sinoć. Izvukla ju je Mariah da ne bude potpuni promašaj. Bezlična, jadna, isfolirana, dok je gledam faca mi je “a šta će muka”, dobro je prošla jer je sa Kosova, a mi smo sažaljiva nacija. Ima glas, ali joj sve ostalo fali.
    MIRNA Pokidala. Sinoć je oduvala sve ostale, i zasluženo pobedila. Jedino mi se nije svidelo izvođenje “The Best”, ali nije bilo loše.
    Sve u svemu, mislim da su Zoran, Sara i Saška osobe koje će nešto veće uraditi nakon ovoga.

mor.mor.
    Moderator

Slažem se u vezi sa tim da će Zoki, Sara i Saška da se probiju.
    Mirna jeste predobra što se pevanja tiče i sve, ali mi ne deluje kao osoba koja je spremna da se bori ne znam ni ja koliko za neki konkretan uspeh.

bagzi94bagzi94
    Moderator

То да је људи воле само што је с Косова је глупост. Познајем много људи који су навијали за њу због гласа. Одлично пева. Ни мени се не свиђа што јој је израз лица док пева као да су јој киднаповали родитеље и натерали да их певањем врати, али не свиђају ми се ни безобразни коментари. Подсећате ме на Марију Ш.

Невена и Сара сигурно не делују спремније од Мирне. Невена зато не може да се опусти,
    а Сара зато што је већ неколико пута баш фалширала због страха.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 64 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
SpringHome › Forums › Music › Prvi glas Srbije This topic has 63 replies, 4 voices, and was last updated 7 years, 5 months ago by bagzi94. Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 64 total) ← 1 2 3 4 5 → Author Posts January 13, 2013 at 7:34 pm #49644 SpringKeymaster Ne znam samo koja slepa veza tu osobu i dalje...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics