Prvi glas Srbije

Home Forums Music Prvi glas Srbije

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 64 total)
  • Author
    StephaanStephaan
    Moderator

Citiram sebe: “dobro je prošla jer je sa Kosova” – ne SAMO jer je sa Kosova, niti da samo glasaju ljudi sa Kosova za nju. Citiram sebe: “Ima glas, ali joj sve ostalo fali” – priznajem da ima dobar glas. Ne znam šta je problem. Kažem da mi se ne sviđa njena ličnost, ne volim takve ljude.
    Druga stvar, ako kažem da mislim da će ovo troje da postignu veći uspeh, nije ništa bezobrazno, jednostavno su ostali najzapamćeniji iz sezone. Čak Zoran nije neko koga ću ja da slušam. Nevena će da bude samo još jedna Jelena Tomašević (lično ne volim), a sad kad razmislim i Mirna može da dobro prođe samo da iskoristi priliku. Jedno što mislim da će biti problem za nju je što nema specifičan glas, ima dobar – ODLIČAN glas, ali ne bih je prepoznao da je čujem na radiju. Sve u svemu, sezona je bila odlična, sa gomilom dobrih pevača.
    Da zaključim. 🙂

StephaanStephaan
    Moderator

P.S. AHAHAAHAHAHAH! za komentar: “Ни мени се не свиђа што јој је израз лица док пева као да су јој киднаповали родитеље и натерали да их певањем врати”. LIKE! 😀

SpringSpring
    Keymaster

Mene je iznenadilo što publika nije ostavila Saru i Mirnu. Ili čak Saru i Nevenu.
    Ali odluka žirija je bila izvesna… i potpuno se slažem s njima.
    Sara je, po meni, nešto ugasila u poslednje vreme. Ili je to jednostavno to što se tiče nje a ja sam očekivala više…

bagzi94bagzi94
    Moderator

Ти: катастрофа, безлична, јадна, исфолирана. Једна с Твитера: мутава, шмокљава, овца.
    Не слажем се с тим да Мирна нема специфичан глас. Не знам другог певача који има глас сличан њеном, док Сарин глас тешко разликујем од Лиониног. Тренутно бих волео да видим Ивана и Зорана на Сарином и Невенином месту. У ствари, ја сам се надао да ће Иван победити. Мислим да није показивао шта све може. Кад сам гледао аудиције, мислио сам да ће Сања победити. Њен најбољи наступ је аудиција по мом мишљењу.
    http://www.youtube.com/watch?v=wydJtJ5-TiE
    Гледајте од 06:00. Чаробно! 😀

Ма, дај, Весна! Чак је и мој отац, којем је омиљен певач Шабан Шаулић,
    рекао да је Мирна најбоља и да ће победити. 🙂

SpringSpring
    Keymaster

Molim te budi ljubazan i prevedi mi prvu rečenicu “Ти:…” a video ću pogledati kasnije…

bagzi94bagzi94
    Moderator

Ти си, Стефане, изјавио да је Невена… 😀
    Потпуно се слажем с тобом за Сару, Весна.

SpringSpring
    Keymaster

Stvarno si komplikovan… ili to samo ja ne umem da ti čitam misli? 😀

Ta izjava sa Twitter-a koju si pomenuo je totalno nekulturna i besmislena. Nevena je samo mlada i jednostavno je… takva – sušta suprotnost npr. Sari.
    Trebalo bi stvarno da razmisli o modelingu 🙂

StephaanStephaan
    Moderator

Pa bila mi je Nevena sinoć katastrofa. Jadna u smislu kao što si rekao “kao da su joj pobili proddicu”, isfolirana – jer jeste. Izjava njenih roditelja “nemojte da sažaljevate Nevenu jer je sa Kosova, idemo i na letovanje i na zimovanje”. Njena izjava “Ja sam sa Kosova, bol u glasu, bla, bla… Kosovo, Kosovo…”. Na to se odnosi isfolirano. A da kažem da je ovca ne bih mogao. Mutava nije, jer peva. A šmokljava ne znam šta znači. 😀
    Sara – jeste podbacila. A i pevala je loše pesme. Trebala je da se drži više malo balada kao “Run”.
    Ja se Sanje ni ne sećam. Uvek mi je bila neprimetna nekako. Ona je baš tipična srpska pevačica po mom mišljenju, i nju bi ljudi dosta slušali kad bi nešto izbacila.

Ja sam se nadao da će svi muškarci da poispadaju, kao i što jesu, jer ipak preferiram da slušam ženske vokale. 🙂

Ali ne mogu da kažem da se ne radujem njihovim pesmama. Apsolutno svih. A onda ću videti da li ću nekoga da slušam. 🙂

mor.mor.
    Moderator

Ja bih u finale pre ubacila Sašku nego Ivana, a posle nje Zorana.
    Ivan je super, ali teško da će uspeti ovde sa vrstom muzike koju najbolje peva.

bagzi94bagzi94
    Moderator

Тако, брате, објасни. 🙂 Њен живот испаде бољи од мог. 😀 Ја никад нисам био на зимовању, а на летовању само два пута. Алиса, молим те да овде поставиш клип где је Сашка најбоље певала, зато што је нисам баш запамтио. Немој само Ђелем, Ђелем.

StephaanStephaan
    Moderator

Celine Dion je najbolje otpevala definitivno.

bagzi94bagzi94
    Moderator

[embed]http://www.youtube.com/watch?v=M0lUkyMDfmw[/embed]

Ако мислиш на ово, мислим да је ово њено најгоре издање.
    Морам да признам да сам глуп, јер сам поверовао
    да ће победница стварно добити сто хиљада евра.

SpringSpring
    Keymaster

Pa tih 100.000 eur su objasnili jednako konfuzno kao i nacin izbora pesama i glasanja…

mor.mor.
    Moderator

Prvo što mi pade na pamet, ako isključimo “Đelem, đelem”. 😉
    A i budimo realni… Sve ostalo je dobro otpevala, UKLJUČUJUĆI I “Because you loved me”. Ne znam zašto ti misliš da je ona to loše otpevala. 😕

[embed]http://www.youtube.com/watch?v=v-XkcswsTK8[/embed]

bagzi94bagzi94
    Moderator

У тој песми је мени деловало да не зна добро енглески, што код ње нисам раније приметио. Изгледа и звучи као да је много уплашена и/или емотивно везана за ову песму, као да има кнедлу у грлу, као да ће сваки тренутак да се расплаче. Губила је дах, чини ми се.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 64 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
SpringHome › Forums › Music › Prvi glas Srbije This topic has 63 replies, 4 voices, and was last updated 7 years, 4 months ago by bagzi94. Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 64 total) ← 1 2 3 4 5 → Author Posts January 21, 2013 at 2:41 pm #49671 StephaanModerator Citiram sebe: “dobro je prošla jer je sa Kosova” –...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics