Sia

This topic contains 5 replies, has 2 voices, and was last updated by Spring Spring 7 years, 8 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    somebody
    Participant

pozdrav, provjerio sam postoji li tema, ali nisam našao pa sam otvorio 🙂

iskreno bi vas zamolio za prijevod od Sia- Breathe Me

http://www.youtube.com/watch?v=uZXGfJMFZvM

🙂

Spring
    Spring
    Keymaster

Iskreno mi je drago što si proverio itd.. tako da će prevod biti čim pre.. Samo što je veliko pitanje šta je pisac hteo da kaže sa “breathe me” pa na tu temu moramo malo razmisliti.. 🙂

somebody
    Participant

super 🙂
    ima nekakih intervjua na youtubeu od te pesme u kojoj priča o njoj, predpostavljam da priča o njoj u ovom ovde
    http://www.youtube.com/watch?v=yiF8m-8KG5U nije odmah u početku, negde sredina, stavio sam, možda može biti od pomoći..

jako emotivna i tužna pesma, baš ju volim. sia ima predivan glas

Spring
    Spring
    Keymaster

Priča ali ne pomaže.. Suština te konkretne priče je u tome da je podelila svoja lična, nelagodna, osećanja sa svetom pa na tu temu govori kako se većina ljudi ponekad oseća tako.
    E sad.. evo prevoda
    ♫ Tekst i prevod pesme: Sia – Breathe Me

ali pitanje samog naslova ostaje svakom na tumačenje, kao što bi to uostalom bio slučaj i na srpskom (click)

somebody
    Participant

aha
    ugl. hvala vam puno na prevodu! 🙂

Spring
    Spring
    Keymaster

I drugi put! 🙂

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.

somebodyHome › Forums › PREVOD PESAMA sa engleskog › Sia This topic contains 5 replies, has 2 voices, and was last updated by  Spring 7 years, 8 months ago. Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total) Author Posts February 21, 2012 at 4:30 pm #45363 somebodyParticipant pozdrav, provjerio sam postoji li tema, ali nisam...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics