Titlovane pesme

Home Forums About LT Titlovane pesme

This topic contains 14 replies, has 4 voices, and was last updated by Avatar Samurban 6 years, 8 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    sakali
    Participant

Uradio sam za Brothers in arms
    http://www.youtube.com/watch?v=_MrW0OKMG5w&feature=plcp

uskoro stiže i stvar Romeo and Juliet…
    Ps:Titlovao sam na spot pesme “Brothers in amrs”,medjutim nisam mogao da postavim jer je klip kao zaštićen autorskim pravima 😡 …

Spring
    Spring
    Keymaster

Nisi dobro upisao prevod 🙂
    uporedi.. Dire Straits – Brothers In Arms

Druga stvar.. bilo bi dobro da video nazoves npr. Dire Straits – Brothers In Arms (sa prevodom) da ga lakse pronadju…

sakali
    Participant

Slažem se za naslov.Ipak je bolje da piše Brothers in arms sa prevodom,ispraviću.A ovo za upisivanje,istina.Malo sam žurio dok sam pisao jer sam gledao da odradim to što pre.Video sam koliko je samo pesama ostalo,a meni vreme i nije baš na raspolaganju.Mada realno, to nisu neke velike greške,a da bih ispravio,morao bih sve od nule da radim 😕 …

Spring
    Spring
    Keymaster

Izvini ali ako mene pitas, to su dramaticne greske koje bi mogle dovesti do svakakvih komentara 😳

A ne zurimo nigde 🙂

sakali
    Participant

Pa ja sam mislio,eto da to uradim u toku tog dana na brzinu i jesam se malo zeznuo 😳 Ali evo,ja te uveravam te da u daljem radu neće biti tih (sitnih) grešaka 😉 😀

bagzi94
    bagzi94
    Moderator

Не стављај тачке где им није место
    и немој да измењујеш превод и на коњу си.
    Но из грешака се учи и ово је први видео
    који си направио. Честитам и само напред. 🙂

sakali
    Participant

bagzi94 To sa tačkama je bio problem jer sam radio u nekom bzvz. programu.Ovo sam radio u Sony Vegas-u (na kraju refrena sam stavio reč”Julija”)

[embed]http://www.youtube.com/watch?v=R_LkN9k-QKo[/embed]

I na svu sreću ovaj video nije bio zaštićen…

Spring
    Spring
    Keymaster

Hvala sakali! Objavila sam video i na našoj FB stranici 🙂

bagzi94
    bagzi94
    Moderator

Има неколико грешкица, али фантастичан је! Свака част!

sakali
    Participant

Hvala,hvala… 🙂

sakali
    Participant

evo i za Tunnel of Love 🙂

Spring
    Spring
    Keymaster

Odlicno!

Samo sto mislim da bi bilo bolje sa manjim slovima (ali dobro.. mozda samo ja tako mislim jer sam ionako vise ljubitelj obicnih filmskih titlova :D)

sakali
    Participant

Pa sad,neko voli više sa malim slovima,neko sa velikim.Ja sam tako napravio,da bude preglednije…Ali dobro,u buduće će biti malo manja…

Samurban
    Participant

Telegraph road

Samurban
    Participant

Ooops,izgleda da sam promasio temu,Spring postoji li mogucnost da se zahtev nekako prebaci na temu Dire Straits?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)

You must be logged in to reply to this topic.

sakaliHome › Forums › About LT › Titlovane pesme This topic contains 14 replies, has 4 voices, and was last updated by  Samurban 6 years, 8 months ago. Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total) Author Posts August 14, 2012 at 9:43 pm #45418 sakaliParticipant Uradio sam za Brothers in arms http://www.youtube.com/watch?v=_MrW0OKMG5w&feature=plcp uskoro stiže i stvar...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics