Vaya Con Dios

Home Forums PREVOD PESAMA sa engleskog Vaya Con Dios

This topic contains 12 replies, has 3 voices, and was last updated by Kocha Kocha 8 years, 10 months ago.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Tijana
    Participant

Vaya Con Dios – Don’t Cry For Louie 🙂

Spring
    Spring
    Keymaster

Odavno planiram da prevedem ovu pesmu pa nikako… 🙂

♫ Tekst i prevod pesme: Vaya Con Dios – Don’t Cry For Louie

Kocha
    Kocha
    Participant

Vaya con dios – Nah neh nah

ps nemoj da prepisujes odavde 😉

[embed]http://www.youtube.com/watch?v=hHcSZbMR4ls[/embed]

Spring
    Spring
    Keymaster

Moja prva i jedina reakcija na svako grand/pink s.. : Moze li ova zemlja vise ‘napredovati’?! Ali ako izignorises te titlove, moras priznati da se trudila zena. To sto to njeno bez gledanja u originalni tekst niko ne bi razumeo, to i nije tako strasno jer ni originalna pesma nije mnogo smislenija 😆

U svakom slucaju, znala sam da ces to traziti i .. htela sam da je prevedem odavno ali mi je bilo mrsko zbog previse neh nah nah nah 😆

Kocha
    Kocha
    Participant

😆 priznajem da se trudila a i malo su izmenili u titlovima ali za ovo ..hailed me a cab, going = ded boj 😆
    ..haha,a skoro si stavljala za hit dana i zaboravio sam tad da stavim 😉 ..pazi dobro gde stavljas neh a gde nah ;p

Spring
    Spring
    Keymaster

Sad ces ti videti sta je Grand kad zavrsim prevod.. Latila se ja, Maja, telefona… Mozda da i imena promenim u “kod Bore na ćošku.. Eleonoru, Suzanu, Mariju, Anu, Katarinu”? .. hm… 😆

Spring
    Spring
    Keymaster

♫ Tekst i prevod pesme: Vaya Con Dios – Nah Neh Nah

Sada kad sam saznala da sarong znaci sarong, laknulo mi je kad sam uvidela da i dalje nikad nisam cula za sarong 😎

Kocha
    Kocha
    Participant

odmah sam to video i krenuo da ti pisem 😆

Kocha
    Kocha
    Participant

ovo je jamajcanski sarong 😆
    [img]http://img01.bizrate-images.com/resize?sq=160&uid=1971629572[/img]

Spring
    Spring
    Keymaster

hahaha
    samo se ti sprdaj.. ja nadjoh sebi idealnu haljinu – Gottex Yacht Club Silk Pareo (uz reklamu “za dame koje imaju planove na nekoj jahti ili prosto zele da izgledaju fantasticno pored sopstvenog bazena”) ‘Samo’ 198$ (ima i na ebay-u) – me wants it! (moze i bez jahte i bazena)!

😆

Kocha
    Kocha
    Participant

uuuuu al je jeftina 😆 ahaha a kad udjes na taj link a to postavljeno na moj rodjendan 😆
    ova od bob marlija $27.99

Spring
    Spring
    Keymaster

Jos bih i razumela sta to znaci da je na moj rodjendan.. mada tih 28 dana kasnjenja mogu lako objasniti vremenom potrebnim da posiljka stigne do mene 😆

[sva sreca pa sve ovo niko ne cita sem nas]

Kocha
    Kocha
    Participant

😆 😆
    ja se nadam da ne cita 😆

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.

TijanaHome › Forums › PREVOD PESAMA sa engleskog › Vaya Con Dios This topic contains 12 replies, has 3 voices, and was last updated by  Kocha 8 years, 10 months ago. Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total) Author Posts November 23, 2010 at 5:50 pm #45066 TijanaParticipant Vaya Con Dios – Don’t Cry...Profesionalni prevodi vaših omiljenih pesama. Translation of Serbian, Croatian, Bosnian, ex-YU lyrics, poems etc. All Eurovision Lyrics